Apple iPad Pro 12.9 2018 256 ГБ
Відео 24Фото 12 | Очікується у продажу 56 985 грн. Найбільш технологічно підкований планшет в лінійці Apple, анонсований широким масам в розпал осінньої пори 2018 року. Моделі «на ура» даються завдання будь-якого характеру незалежно від рівня «тяжкості» запущених додатків. Їх ворочанием займається в поті чола 8-ядерний чип Apple A12X Bionic, поставлений на чільне електронної «начинки» пристрою. Практично вся лицьова панель Apple iPad Pro 12.9 2018 256GB люб'язно надана в розпорядження Liquid Retina екрану, растянувшемуся по діагоналі на 12.9 дюймів. І він зовсім не такий простий — дисплей має частоту оновлення 120 Гц, обзавівся підтримкою технології True Tone (налаштування колірної температури під умови навколишнього освітлення) і заточений під роботу зі стилусом Apple Pencil, який кріпиться магнітним способом на бічну грань планшета і...там само заряджається. Планшет як ніхто інший сильний у фото - і відеозйомці, за що окремих втішних слів заслуговує тандем 12 МП камери ззаду і 7 МП фронталки. Селфі-камера також є частиною системи FaceID, яка успішно справляється з розблокуванням гаджета натомість що канули в лету дактилоскопічним сенсора. Рівень автономності моделі оцінюється можливість протриматися «на плаву» до 10 годин підряд В режимі відеоплеєра. |
Найбільш технологічно підкований планшет в лінійці Apple, анонсований широким масам в розпал осінньої пори 2018 року. Моделі «на ура» даються завдання будь-якого характеру незалежно від рівня «тяжкості» запущених додатків. Їх ворочанием займається в поті чола 8-ядерний чип Apple A12X Bionic, поставлений на чільне електронної «начинки» пристрою. Практично вся лицьова панель Apple iPad Pro 12.9 2018 256GB люб'язно надана в розпорядження Liquid Retina екрану, растянувшемуся по діагоналі на 12.9 дюймів.
І він зовсім не такий простий — дисплей має частоту оновлення 120 Гц, обзавівся підтримкою технології True Tone (налаштування колірної температури під умови навколишнього освітлення) і заточений під роботу зі стилусом Apple Pencil, який кріпиться магнітним способом на бічну грань планшета і там само заряджається. Планшет як ніхто інший сильний у фото - і відеозйомці, за що окремих втішних слів заслуговує тандем 12 МП камери ззаду і 7 МП фронталки. Селфі-камера також є частиною системи FaceID, яка успішно справляється з розблокуванням гаджета натомість що канули в лету дактилоскопічним сенсора. Рівень автономності моделі оцінюється можливість протриматися «на плаву» до 10 годин підряд В режимі відеоплеєра.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Користуюсь понад три роки. Відгук пишу вже коли зібрався змінювати на нову модель. Мав у використанні дуже багато iPad'ів, але 12,9" екран у мене на планшеті тут був вперше. Звісно - дуже понравилось! Чохол від UAG – маст-хев для такого великого екрану – витримував кілька падінь, також маж чохол з клавіатурою, але після купівлі MacBook Pro на M1, клавіатуру з планшетом майже не використовую. Великий якісний 120 Hz екран.
Чудовий звук. Type-C для всього. Зручність збільшується у прогресії за наявності iPhone, MacBook, Apple Watch. Можливо підключити клава-мишу, та великий екран. Кому треба - є дуже зручний та функціональний Apple pencil. Дуже швидкий навіть у 2023 році. Висока ліквідність. Це остання модель не на M-чіпі.
Середня камера. Ruslan ShiZ: користуюся Apple iPad Pro 12.9 2018 64GB більше року |
Цей Айпад повністю виправдовує приставку "ПРО" у назві :)
Найкрутіша перевага ПРОшки - це звичайно ж дисплей! Він фантастичний! 120 Гц, шалена кольоропередача, яскравість і, в результаті, реалістичність і деталізація картинки) Всі можливості цього планшета розкриваються з клавіатурою та apple pencil, також можна підключити bluetooth-мишку. Зручно малювати, наприклад, графіки, ілюстрації і навіть писати прописом за допомогою пенсила, та й просто сидіти в браузері стає набагато зручніше. З клавою і мишею айпад по суті перетворюється на ноутбук на iOS. Все працює дуже спритно, незалежно від програми. Батарейка тримає непогано, особливо якщо не використовувати 100% яскравість і вирубати повідомлення в месенджерах, які постійно включають дисплей, але тут вже як хто юзає. Камерою не користуюся, не бачу сенсу, маючи айфон. Він легкий, але досить громіздкий - дівчатам варто звернути увагу, що в невелику дамську сумочку він вже не поміститься, тут потрібен або ейр або пруд 11". З недоліків: дисплей дряпається об повітря, та й сам корпус теж "ніжний", особливо на гранях. Дисплей, швидкодія, якість подряпини з'являються з нізвідки Валерій O.: користуюся Apple iPad Pro 12.9 2018 256GB 4G кілька місяців |
Модификації Apple iPad Pro 12.9 2018
Ціни на Apple iPad Pro 12.9 2018 |
---|---|---|---|---|
Apple iPad Pro 12.9 2018 256 ГБ / LTE | від 35 652 грн. | 1 пропозиція | ||
Apple iPad Pro 12.9 2018 512 ГБ | від 36 849 грн. | 3 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 12.9 2018 512 ГБ / LTE | від 36 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Apple iPad Pro 12.9 2018 1 ТБ / LTE | від 34 779 грн. | 4 пропозиції |