Смартфон Apple iPhone 11 Pro 64 ГБ / 2 SIM
Відео 57Фото 35 |
Удосконалена версія iPhone 11, з відповідним індексом Pro. Головна відмінність між цими телефонами в камерах. У iPhone 11 Pro їх три, тоді як у iPhone 11 — всього дві. Третя камера оснащена телеоб'єктивом, і дозволяє знімати фото і відео з 2-кратним оптичним зумом. При цьому використовується плавне перемикання між камерами: спочатку застосовується цифровий зум на головному об'єктиві, а при досягненні певного рівня збільшення зйомка автоматично перемикається на «далекобійну» камеру.
Як і у iPhone 11, тут є режим нічної зйомки плюс зйомка відео в роздільній здатності 4К із застосуванням HDR і частотою 60 к/с. Є функція подвійної зйомки (одночасно з фронтальної камери і основної). При цьому збільшення зображення доповнюється «звуковим зумом»: звук записується тільки з об'єктів у кадрі, як при використанні направленого мікрофона. Відмінності від базової версії iPhone 11 є і в дисплеї: він став менше, рамки по краях — вужчі, додана підтримка HDR, а яскравість збільшилася на 20%.
3D Touch відсутній (втім, це особливості всіх версій iPhone 11). Задня кришка скляна, але на відміну від iPhone 11 і його попередників — матова. Новинка витримує занурення на глибину до 4 м, що на 2,5 м глибше, ніж у Samsung S10 Plus. Колірний асортимент складається з чотирьох варіантів: чорний, золотистий, сріблястий і новий — зелений. Звичних для Android-середовища градієнтних кольорів і переливів тут немає.
У комплект поставки, крім навушників, входить швидка зарядка на 18 Вт (нагадаємо, у попередників в комплект входив звичайний адаптер, а максимальна потужність у режимі швидкої зарядки обмежувалася 15 Вт). Поточна версія iPhone 11 Pro під ринки Азії — Гонконг, Макао (nano+nano SIM). Існує модель під nano+eSIM, орієнтована на ринок Європи. Уточнюйте цей момент у продавця перед покупкою.
Купити Apple iPhone 11 Pro 64 ГБ / 2 SIM
Усі ціни 11 →Уточнюйте відповідні деталі у менеджера магазину!
Apple iPhone 11 Pro 64GB Gold (MWDC2) Dual-Sim | 27 750 грн. |
Смартфон Apple iPhone 11 Pro 64GB Gold (2 Sim) iPhone 11 Pro 64GB Gold (2 | 27 424 грн. |
Смартфон Apple iPhone 11 Pro 64GB Dual Sim Midnight Green (MWDD2) MWDD2 | 31 016 грн. |
Apple iPhone 11 Pro 64GB Dual Sim Space Gray (MWD92) | 58 927 грн. |
Apple iPhone 11 Pro 64GB Dual Sim Gold (MWDC2) | 24 096 грн. |
1 0 0 6 |
1.Швидкий
2. Стабільна робота, плавність у всьому 3. Гарна камера, яскраві знімки вночі 4. FaceId 5. Увага до дрібниць 6. Гарний, подобаються якісні приємні на дотик матеріали 7. Довго тримає батарею (півтора дня) 8. Зручно синхронізувати з Mackbook 9. Є софт, якого немає для андроїд, програми iWorks 10. Можна купити класні якісні шкіряні чохли 11. Зручно користуватися однією рукою 1. Lightning роз'єм. Хотілося б отримати USB-C
2. Вартість телефону та дорожнеча комплектуючих. Наприклад, перехідник на навушники 3.5 коштує 450 гривень. Аналоги не працюють, бо телефон якимось чином бачить не оригінал. 3. Спірний недолік, але любителям скачати програму з інтернету, а не з офіційного магазину доведеться звикати платити. 4. Понад ширококутна камера поганої якості, багато шумів. користуюся Apple iPhone 11 Pro Dual 64GB місяць і більше |
Я користуюсь iPhone 11 Pro вже близько року, і я дуже задоволений цим телефоном. Це мій перший iPhone, і я можу сказати, що я шкодую, що раніше не перейшов на iOS.
Перехід на iOS Я завжди був користувачем Android, але я завжди хотів спробувати iPhone. Я вирішив перейти на iOS, коли мені потрібен був новий телефон, і я не можу сказати, що я розчарований. iOS - це дуже зручна та інтуїтивно зрозуміла операційна система. Вона проста у використанні, але в ній є всі функції, які мені потрібні. Apple Pay і безпровідна зарядка
Я також дуже задоволений функціями Apple Pay і безпроводової зарядки. Apple Pay дозволяє мені легко та швидко оплачувати покупки, а безпровідна зарядка – це дуже зручно. Загалом, я дуже задоволений iPhone 11 Pro. Цей телефон є чудовим вибіром для будь-кого, хто шукає потужний, стильний та функціональний смартфон. Батарея +- до 5 годин тримає Vitalic Oliyar: користуюся Apple iPhone 11 Pro Dual 256GB більше року |
Перший айфон і прямо в крапку. Задоволений на 100%. Раніше користувався лише андроїдом і дарма. Камера супер, дисплей супер, батарею тримає чудово, працює без підвисання. Так, він дорожчий на порядок, ніж топовий самсунг, але воно того варте. Потрібно брати мінімум 256 гб, тому що фото важать по 3-5 мб, відео в високій якості по 500 мб, загалом, щоб не було страждань через брак пам'яті. Швидка зарядка з коробки Всі немає Ерік: користуюся Apple iPhone 11 Pro 256GB більше року |
Модификації Apple iPhone 11 Pro
Ціни на Apple iPhone 11 Pro |
---|---|---|---|---|
Apple iPhone 11 Pro 64 ГБ | від 12 396 грн. | 32 пропозиції | ||
Apple iPhone 11 Pro 64 ГБ / 2 SIM | від 24 096 грн. | 11 пропозицій | ||
Apple iPhone 11 Pro 256 ГБ | від 14 199 грн. | 37 пропозицій | ||
Apple iPhone 11 Pro 256 ГБ / 2 SIM | від 32 128 грн. | 5 пропозицій | ||
Apple iPhone 11 Pro 512 ГБ | від 25 200 грн. | 11 пропозицій | ||
Apple iPhone 11 Pro 512 ГБ / 2 SIM | від 32 514 грн. | 3 пропозиції |
Для всіх завдань, які можна представити на сьогоднішній день, він відмінно підходить.
Також користуюся Galaxy Note 9 для роботи.
Після нього iPhone приємно здивував плавністю роботи. Мікро підгальмовує взагалі не помічаю. Прошу помітити, що Note 9 теж відмінно працює.
Якщо ви любите велику діагональ екрану, краще трохи додайте грошей і купіть версію Max. Якщо ж любите компактніші пристрої, то цей ідеальний.
Якщо вибирати між Samsung та iPhone, для більшості людей порекомендую iPhone, аргументуючи це більш тривалим терміном життя пристрою та більш довгою підтримкою ПЗ.
До речі, якщо у вас обмежений бюджет iPhone XS буде відмінним варіантом, або простий 11 (але там матриця ips, на любителя)