Медіаплеєр Apple TV 4K New 64GB
Відео 1Фото 7 |
Apple TV 4K New 64GB 32 ГБ64 ГБ |
|
Представлена в 2021 році «яблучна» ТВ-приставка є прямим спадкоємцем рішення 2017 року-Apple TV 4K 64 Gb. Головні зміни оновленої версії пов'язані з появою нового пульта, більш потужною «начинкою», включаючи модуль Wi-Fi 6, і точковими змінами, що дебютували в найактуальнішій версії фірмової операційної системи tvOS. Серед останніх, наприклад, можна виділити функцію калібрування яскравості та інших параметрів зображення телевізора за допомогою iPhone.
Медіаплеєр Apple TV 4K New 64 Gb отримав новий процесор A12 Bionic, який відмінно справляється з відтворенням HDR-контенту з роздільною здатністю 4К і запуском різних ігор, доступних як на App Store, так і на сервісі Apple Arcade. Новий пульт, як і раніше, оснащений мікрофоном для голосових команд, але також доповнений спеціальною сенсорною зоною управління і клавішею включення, завдяки чому процес взаємодії з приставкою дійсно стає зручніше. Окремо варто відзначити підтримку аудіо декодерів Dolby Atmos, причому навіть при використанні навушників AirPods, можливість трансляцій відео з «яблучних» мобільних пристроїв (AirPlay) і наявність у продажу молодшої версії, у якій не 64, а 32 ГБ вбудованої пам'яті.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple TV 4K New 64GB
Усі ціни 22 →Медіаплеєр Apple TV 4K 2021 64GB (MXH02) | 6 584 грн. |
Медіаплеєр Apple TV 4K A12 Bionic 64GB (MXH02) | 5 459 грн. |
Apple TV 4K 2021 64GB (MXH02) | 5 652 грн. |
Apple Apple TV 4K 2021 64GB (MXH02) MXH02 | 5 529 грн. |
Apple TV 4k 64GB (2021) (MXH02) MXH02 | 5 990 грн. |
новий пульт (до речі, в налаштуваннях можна вимкнути сенсорний touch) та перепризначити дію на кнопці TV
приставка потужна і тягне все, навіть Asphalt 8 (грати можна на контролері XBox/PlayStation), але трохи нагрівається від 10 хв гри немає powermic: користуюся Apple TV 4K New 64GB менше місяця |
Модификації Apple TV 4K New 64GB
Ціни на Apple TV 4K New 64GB |
---|---|---|---|---|
Apple TV 4K New 32GB | від 4 999 грн. | 19 пропозицій | ||
Apple TV 4K New 64GB | від 4 767 грн. | 22 пропозиції |