Apple Watch 3 Aluminum 38 mm
Відео 4Фото 14 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Watch 3 Aluminum 38 mm
Усі ціни 10 →Уточнюйте відповідні деталі у менеджера магазину!
Смарт-годинник Apple Watch Series 3 GPS 38mm Silver Aluminum w. White Spor | 9 569 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch MTEY2, 38mm, Slv-Almn, White Sport Band | 10 307 грн. |
Apple Watch Series 3 (GPS) 38mm Space Gray Aluminum Case with Black Sport | 8 032 грн. |
Apple Watch Series 3 GPS 38mm Silver Aluminum w. White Sport band (MTEY2) | 8 799 грн. |
Apple Watch Series 3 (GPS) 38mm Space Gray Aluminium Case w. Black Sport B | 9 490 грн. |
Перший смарт-годинник. Виглядають добре, на руці "сидять" добре, навіть не шануєш. 100 500 ремінців. Зручно стежити за активністю, дисплей супер. Єдиний мінус – батарея – заряджати потрібно щодня, що після мі бенд, звичайно, не дуже. Дисплей, багато додатків акуммулятор погано тримає Ерік: користуюся Apple Watch 3 Aluminum 42 mm більше року |
Як для мене, щоб дивитись повідомлення відповідати на дзвінок коли телефон не під рукою вони актуальні й у 2023. Батарейки вистачає на 2-3 дні. Можливість відповіді на дзвінок коли телефон не під рукою.
Дізнатися яка година коли телефон не під рукою.(бо звичайні часи я ніколи не носив, а тільки телефон). Ну і Push-сповіщення. Жодних. Дмитро Олександрович: користуюся Apple Watch 3 Aluminum 42 mm більше року |
Спортивна версія носимого гаджета родом з Кремнієвої долини відрізняється від класики алюмінієвим корпусом, встановленим поверх екрану загартованим захисним склом і відсутністю GSM-модуля, який став головною «фішкою» третього покоління смартгодинника Apple.
Спадкоємність у дизайні
Зовні годинник легко сплутати не тільки з другою, але і з першою серією Apple Watch. І дійсно, дизайн моделі практично не зазнав змін з 2014 року — вони виконані в квадратному формфакторі з півторадюймовим дисплеєм на лицьовій панелі для виведення картинки. Зображення на екрані має розширення 272х340 пікселів, що дозволяє оку не чіплятися за окремі точки, з яких будується зображення.
Нововведення
Ключові нововведення криються всередині корпусу годинника: їм дістався потужний процесор, компанію стандартному набору датчиків для контролю параметрів фізичної активності склав альтиметр, а голосовий помічник Siri навчилася відповідати голосом. З оновленим чипом в рази зросла чуйність інтерфейсу, а ось автономність моделі залишилася на колишньому рівні — заряджати її знадобиться після закінчення одного дня роботи (по бездротовому методу).
Спортивний інтерес
Спортсменам модель цікава, насамперед, серйозним водозахистом (реалізована можливість занурення під воду на глибину до 50 м) і ретельним підходом до вимірювання параметрів активності користувача. Приміром, пульсометр здійснює заміри кількості скорочень серцевого м'яза як під час тренувань, так і на етапі відновлення після них, а висотомір записує дані про кількість подоланих сходових прольотів поряд з побудовою графіків зміни висоти над рівнем моря. Головне, не перестаратися у заняттях водними видами спорту, так як годинник під водою так і намагаються сповзти з зап'ястя.
Виділяючись з натовпу
Незважаючи на відсутність електронної «сімки» на борту, в смартгодинниках і без неї вистачає «смаколиків». В компактний корпус моделі вдалося помістити чип NFC, модулі GPS і Bluetooth 4.2. Втім, якщо все-таки захочеться виділитися з натовпу, можна звернути увагу на менш залежну від смартфона версію годинника з підтримкою мереж LTE і голосових дзвінків — Apple Watch 3 Sport 42mm Cellular з кнопкою червоного кольору збоку.
- Apple Watch 3 зовні відрізняється від Watch 2 і Watch наявністю червоної кнопки (ролика) збоку.
- Задня кришка з кераміки.
- Додаток Fitness і Workout
- Можливість використовувати як пульт для Apple TV
- Колесо прокрутки Digital Crown
- Великий вибір циферблатів з підстроюванням під себе
- Віддалена зйомка фото з iPhone
- Маркет додатків
- Можливість слухати музику з Apple Music без використання смартфона.
- Безліч додатків під різні види спорту, в тому числі: серфінг, водне поло, і інші водні види спорту.
Watch
Немає GPS модуля. Процесор з одним ядром. Немає моделей з можливістю здійснювати телефонні дзвінки. Є серія Sport (алюмінієвий корпус). Вологозахист IPX7. Немає серії Nike, Hermes, Edition. Зовні від Watch 2 не відрізняється. Bluetooth v4.0.
Watch 2
Є GPS-модуль. Процесор на два ядра. Немає моделей з можливістю здійснювати телефонні дзвінки. Немає серії Sport (алюмінієвий корпус). Вологозахист IP68. Зовні від Watch не відрізняється. Bluetooth v4.0.
Watch 3
Є GPS-модуль. Процесор на два ядра. Є моделі з можливістю здійснювати телефонні дзвінки. Вологозахист IP68. Зовні від Watch і Watch 2 відрізняються червоною кнопкою/роликом). Bluetooth v4.2.
Модельні відмінності годинників Apple Watch 3:
Watch 3 Cellular
Сталевий корпус. Сапфірове скло. Підтримка дзвінків. Ремінці: гумовий чорний, сталевий сріблястий, сталевий чорний.
3 Sport Watch
Алюмінієвий корпус. Загартоване посилене скло. Підтримки дзвінків немає. Ремінці: гумовий білий, гумовий рожевий, гумовий сірий, гумовий чорний.
Watch 3 Sport Cellular
Алюмінієвий корпус. Загартоване посилене скло. Підтримка дзвінків. Ремінці: гумовий білий, гумовий рожевий, гумовий сірий, гумовий чорний, вініловий сріблястий, вініловий золотистий, вініловий чорний.
Watch 3 Nike
Алюмінієвий корпус. Загартоване посилене скло. Підтримки дзвінків немає. Ремінці: гумовий чорний.
Watch 3 Nike Cellular
Алюмінієвий корпус. Загартоване посилене скло. Підтримка дзвінків. Ремінці: гумовий білий, гумовий чорний, вініловий червоний, вініловий чорний.
Watch 3 Hermes Cellular
Сталевий корпус. Сапфірове скло. Підтримка дзвінків. Ремінці: шкіряний чорний, шкіряний синій, шкіряний коричневий (світлий і темний).
Watch 3 Edition Cellular
Керамічний корпус. Сапфірове скло. Підтримка дзвінків. Ремінці: гумовий білий, гумовий сірий.
Модификації Apple Watch 3 Aluminum
Ціни на Apple Watch 3 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 3 Aluminum 38 mm | від 8 032 грн. | 10 пропозицій | ||
Apple Watch 3 Aluminum 38 mm Cellular | від 11 003 грн. | 1 пропозиція | ||
Apple Watch 3 Aluminum 42 mm | від 8 749 грн. | 10 пропозицій |