Apple Watch 4 Aluminum 44 mm
Відео 13Фото 22 |
У плані дизайну 4-я серія «яблучних» годин недалеко пішла від 3-ї: квадратна форма корпуса, захисне скло з закругленими краями і коронка Digital Crown, яка отримала вібромотором Haptic Engine для тактильної віддачі. А ось розміри підросли: 44-міліметрова версія пропонує 1.78-дюймовий дисплей з розпізнаванням сили натискання, на який виводяться листи і повідомлення зі смартфона.
Apple Watch 4 Aluminum 44 mm використовують процесор Apple S4 і Bluetooth 5.0 і Wi-Fi для синхронізації з iPhone, в результаті чого можна відповідати на дзвінки та повідомлення. Не забули і про активність користувача: гаджет допомагає під час тренувань, що відстежує пульс і надсилає повідомлення про нерегулярному серцевому ритмі (ЕКГ), хоча за повноцінне медичне пристрій його вважати не варто. Гіроскоп і акселерометр дозволили додати функцію виявлення падіння: смартгодинник викличуть екстрену службу і надішлють повідомлення обраним контактам, якщо їх власник впав і не встає. Незважаючи на збільшений дисплей і додаткові функції, автономність становить 18 годин при звичайному використанні.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Watch 4 Aluminum 44 mm
Усі ціни 6 →Уточнюйте відповідні деталі у менеджера магазину!
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Gold Alum. w. Pink Sand Sport l. Gold Alum. | 15 303 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Series 4 GPS 44mm Gray Alum. w. Black Sport b. | 13 395 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Series 4 GPS 44mm Gold Alum. w. Pink Sand Sport | 12 400 грн. |
Умные часы Apple Watch Series 4 GPS 44mm Space Gray Aluminum Case with Bla | 12 955 грн. |
Apple Watch Series 4 GPS 44mm Gray Alum. w. Black Sport b. Gray Alum. (MU6 | 12 909 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Series 4 GPS 44mm Gold Alum. w. Pink Sand Sport | 16 527 грн. |
І це один з небагатьох розумних годинників, які добре виглядають навіть на найменших зап'ястях. Цей годинник чудовий варіант для власників iPhone, які користувалися старою моделлю, вона їх влаштовувала, а тепер настав час оновити улюблений девайс. Я саме так і вчинила. У цьому годиннику екран більше, відповідно і літери більші, програми відображають більше інформації і розмір кнопок збільшився і їх легше натискати. Годинник в цілому став набагато зручнішим у використанні, ніж той, що був у старій моделі. Функції контролю серцебиття та відстеження стану здоров'я покращили настільки, що годинник зможе допомогти виявити деякі захворювання серця. Сподіваюся моє серце буде в повному порядку, адже я займаюся спортом і годинник нагадує коли мені потрібно більше ходити і скільки ще вправ потрібно зробити, щоб досягти своїх щоденних цілей, показують мій пульс. Функції контролю серцебиття та відстеження стану здоров'я покращили, годинник зможе допомогти виявити деякі захворювання серця, екран великий, програми відображають більше інформації, розмір кнопок збільшився і їх легше натискати, добре виглядають навіть на найменших зап'ястях. Не знайшла Юлия: користуюся Apple Watch 4 Aluminum 44 mm Cellular кілька місяців |
Модификації Apple Watch 4 Aluminum
Ціни на Apple Watch 4 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 4 Aluminum 40 mm | від 15 606 грн. |
Apple Watch 4 Aluminum 40 mm Cellular | від 11 990 грн. | 1 пропозиція | ||
Apple Watch 4 Aluminum 44 mm | від 12 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Apple Watch 4 Aluminum 44 mm Cellular | від 12 800 грн. | 2 пропозиції |