Годинник-телефон
Apple Watch SE Nike 44 mm Cellular
Відео 27Фото 9 |
Apple Watch SE Nike 44 mm Cellular
2020 рікWatch SENFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківжіночий календарGPSBluetooth v 5бездротова зарядкатонкі
Дисплей:1.78 ", 448x368 пікс, OLED (LTPO)
Корпус:алюміній, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, висотомір, компас
Покращений дисплей OLED LTPO (вище яскравість ніж у звичайного OLED)
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch SE Nike 44 mm Cellular
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch SE Nike 44 mm Cellular
Усі ціни 6 →Apple Watch Nike SE (GPS Cellular) 44mm Space Gray Aluminium Case with Ant | 9 614 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Nike SE GPS + Cellular 44mm Silver Aluminum Cas | 14 955 грн. |
Apple Watch SE LTE 44mm Space Gray Aluminum Case with Midnight Sport Band | 10 850 грн. |
Apple Watch Nike SE GPS + Cellular 44mm Space Gray Aluminum Case w. Anthra | 11 871 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Nike SE GPS + Cellular 44mm Space Gray A. Case | 11 786 грн. |
Apple Watch Nike SE GPS + Cellular 44mm Silver Aluminum Case w. Pure Plati | 13 953 грн. |
Відеоогляди
Модификації Apple Watch SE Nike
Ціни на Apple Watch SE Nike |
---|---|---|---|---|
Apple Watch SE Nike 40 mm | від 10 199 грн. | 9 пропозицій | ||
Apple Watch SE Nike 40 mm Cellular | від 8 979 грн. | 6 пропозицій | ||
Apple Watch SE Nike 44 mm | від 9 614 грн. | 17 пропозицій | ||
Apple Watch SE Nike 44 mm Cellular | від 9 614 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →