Літня шина Aptany Flash RU028 265/65 R17 112T
Виберіть розмір шин
Aptany Flash RU028 265/65 R17 112T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aptany 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aptany.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aptany Flash RU028 265/65 R17 112T
Усі ціни 13 →Шина Aptany FLASH RU028 265/65 R17 112T | 3 727 грн. |
Aptany FLASH RU028 265/65 R17 112T | 4 286 грн. |
Aptany FLASH RU028 265/65 R17 112T | 3 730 грн. |
Aptany RU028 (265/65R17 112T) | 4 186 грн. |
Aptany FLASH RU028 265/65 R17 112T 123144 | 4 009 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →