Надувний човен Aqua-Storm STM STM-270
Фото 3 | Товар застарів 6 021 грн. Тип: моторно-гребний; Кількість місць: 1; Вантажопідйомність (кг): 200; Тип днища: плоске; Покриття днища: рейкова слань; Транець: вбудований; Сидіння: жорсткі фіксовані; рим; леєрний трос; Діаметр балона (см): 32; Розміри (см): 270х125; Вага (кг): 22; Весла; Насос; Ремкомплект; Сумка для човна |
Aqua-Storm STM STM-270 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aqua-Storm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aqua-Storm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aqua-Storm STM STM-270
Ціни на Aqua-Storm STM STM-270 |
---|---|---|---|---|
Aqua-Storm STM STM-180 | від 8 297 грн. | 3 пропозиції | ||
Aqua-Storm STM STM-210 | від 8 681 грн. | 3 пропозиції | ||
Aqua-Storm STM STM-260 | від 9 999 грн. | 4 пропозиції | ||
Aqua-Storm STM STM-280 | від 10 290 грн. | 3 пропозиції | ||
Aqua-Storm STM STM-300 | від 11 699 грн. | 4 пропозиції | ||
Aqua-Storm STM STM-330 | від 12 091 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →