Акваріум Aquael Leddy Day&Night 54 л
Відео 1Фото 24 |
Aquael Leddy Day&Night 60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquael 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquael.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquael Leddy Day&Night 54 л
Усі ціни 11 →Акваріумний набір Aquael Leddy Day&Night з балкою, білий, 54 л | 4 999 грн. |
Акваріум AquaEl Leddy з балкою Day&Night чорний (60 л) (5905546327992) 590 | 4 020 грн. |
AquaEl Акваріум Leddy Day&Night з балкою 60 54 л білий AquaEl (124533) 124 | 5 674 грн. |
Акваріум AquaEl Leddy з балкою Day&Night 60 54 л Білий (5905546325530) | 4 999 грн. |
Акваріумний набір Aquael Leddy Day&Night з балкою, чорний, 54 л | 4 999 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →