Акваріум Aquael Shrimp Smart Set 19 л
Aquael Shrimp Smart Set 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquael 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquael.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquael Shrimp Smart Set 19 л
Акваріумний набір AquaEl Shrimp Set Smart 20 250 мм 19 л White | 3 848 грн. |
Акваріумний набір Aquael "Shrimp Set Smart" чорний, прямий (19 л) | 4 799 грн. |
Акваріумний набір Aquael «Shrimp Set Smart» білий, прямий (19 л) | 4 799 грн. |
Акваріумний набір AquaEl Shrimp Set Smart 20 250 мм 19 л White | 4 399 грн. |
anonim
9 березня 2018, 20:48
Фильтр крышка система подсветки обогреватель корм для рыб все ето входит сюда? #
Модификації Aquael Shrimp Smart Set
Ціни на Aquael Shrimp Smart Set |
---|---|---|---|---|
Aquael Shrimp Smart Set 10 л | від 3 643 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquael Shrimp Smart Set 19 л | від 3 848 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquael Shrimp Smart Set 30 л | від 3 856 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →