Акваріум Aquael Shrimp Smart Set II 10 л
Відео 1Фото 2 |
Aquael Shrimp Smart Set II 10L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquael 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquael.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquael Shrimp Smart Set II 10 л
Акваріумний набір Aquael Smart Day&Night, білий, 10 л | 4 427 грн. |
Акваріум AquaEl SMART 2.0 Day&Night 10 л (5905546308564) 5905546308564 | 4 427 грн. |
AquaEl Акваріум AquaEl SMART 2.0 Day&Night 10 л (5905546308564) 5905546308 | 4 427 грн. |
Акваріумний набір AquaEl Shrimp Set Smart 10 200 мм 10 л White (5905546191 | 4 123 грн. |
Акваріум AquaEl SMART 2.0 Day&Night 10 л (5905546308564) | 5 310 грн. |
Відеоогляди
Модификації Aquael Shrimp Smart Set II
Ціни на Aquael Shrimp Smart Set II |
---|---|---|---|---|
Aquael Shrimp Smart Set II 10 л | від 4 123 грн. | 5 пропозицій | ||
Aquael Shrimp Smart Set II 19 л | від 4 573 грн. | 5 пропозицій | ||
Aquael Shrimp Smart Set II 30 л | від 4 868 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →