Фільтр для води Aquafilter ELITE7G-GP
Відео 1Фото 4 |
Aquafilter ELITE7G-GP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquafilter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquafilter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquafilter ELITE7G-GP
Усі ціни 6 →Фильтр обратного осмоса Aquafilter ELITE7G-GP с насосом и датчиком давлени | 10 572 грн. |
Система зворотнього осмосу Aquafilter ELITE7W-GP | 11 411 грн. |
Фільтр зворотного осмосу Aquafilter ELITE7G-GP з насосом, манометром та іо | 15 800 грн. |
Aquafilter ELITE7G-GP фільтр зворотного осмосу | 12 100 грн. |
Aquafilter Elite7G-GP фільтр зворотного осмосу (105992) | 14 050 грн. |
Семиступінчаста система зворотного осмосу Aquafilter ELITE7G-GP з насосом | 12 197 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →