Картридж для води Aquafilter TFC-50F
Aquafilter TFC-50F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquafilter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquafilter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquafilter TFC-50F
Усі ціни 9 →Aquafilter Aquafilter TFC-50F | 888 грн. |
Мембрана зворотнього осмосу Aquafilter TFC-50 | 805 грн. |
Мембрана зворотного осмосу Aquafilter TFC-50 48х48х298 мм | 805 грн. |
Мембрана Aquafilter TFC-50F | 840 грн. |
Мембрана AQUAFILTER TFC-50 осмотична | 838 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Aquafilter TFC-50F
Ціни на Aquafilter TFC-50F |
---|---|---|---|---|
Aquafilter TFC-75F | від 855 грн. | 12 пропозицій | ||
Aquafilter TFC-50F | від 805 грн. | 9 пропозицій | ||
Aquafilter TFC-100F | від 1 160 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →