Картридж для води Aqualine GAC-1L
Aqualine GAC-1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aqualine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aqualine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aqualine GAC-1L
Aqualine In-line GAC-1L Угольный картридж для воды Код: Х5656494 | 350 грн. |
Постфильтр угольный In-line GAC-1L Aqualine | 350 грн. |
Постфільтр вугільний In-line GAC-1L Aqualine | 297 грн. |
Вугільний постфільтр Aqualine In-line GAC-1L | 350 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →