Ванна Aquart Europa 105x70 см (B15E1200Z)
Фото 2 |
Aquart Europa 105x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquart.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікація моделі:
- арт. B15E1200Z — без сидіння
- арт. B05E2200Z — з сидінням
Модификації Aquart Europa
Ціни на Aquart Europa |
---|---|---|---|---|
Aquart Europa 105x70 см | від 5 258 грн. | 2 пропозиції | ||
Aquart Europa 120x70 см | від 4 407 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquart Europa 130x70 см | від 5 258 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquart Europa 140x70 см | від 5 061 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquart Europa 150x70 см | від 4 407 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquart Europa 160x70 см | від 5 288 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquart Europa 170x70 см | від 5 173 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →