Змішувач Aquasanita Akvaduo 2663
Відео 5Фото 12 |
Aquasanita Akvaduo 2663 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquasanita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquasanita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquasanita Akvaduo 2663
Усі ціни 76 →Змішувач Aquasanita Akvaduo 2663 601 Black - Metallic | 7 011 грн. |
Смеситель для кухни Aquasanita Akvaduo 2663-710 | 6 925 грн. |
Трёхпозиционный кран-смеситель AquaSanita Akvaduo 2663-001 Хром | 5 600 грн. |
Змішувач для кухні Aquasanita Akvaduo 2663-001 chrome | 5 636 грн. |
Aquasanita Akvaduo 2663-601 | 9 600 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →