Гідромасажний бокс AquaStream Classic 128 HB 120x85 ліва
AquaStream Classic 128 HB 120x85 ліва 120x85 ліва 120x85 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Classic 128 HB 120x85 ліва
Гідромасажний бокс AquaStream Classic 128 HB L (лівосторонній) 120x85x217 | 18 620 грн. |
Гидромассажный бокс AquaStream Classic 128 HB L (левосторонний) 120x85x217 | 18 620 грн. |
Гідромасажний бокс AquaStream Classic 128 HB L (лівосторонній) 120x85x217 | 18 620 грн. |
Гідромасажний бокс AQUASTREAM Classic 128 HB L (правосторонній) душевий бо | 19 600 грн. |
Модификації AquaStream Classic 128 HB
Ціни на AquaStream Classic 128 HB |
---|---|---|---|---|
AquaStream Classic 128 HB 120x85 ліва | від 18 620 грн. | 4 пропозиції | ||
AquaStream Classic 128 HB 120x85 права | від 18 620 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →