Гідромасажний бокс AquaStream Classic 99 LA 90x90 кутова
Фото 4 |
AquaStream Classic 99 LA 90x90 кутова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Classic 99 LA 90x90 кутова
Гідромасажний бокс AquaStream Classic 99 LA White 90x90x217 akvas-Cl 18284 | 21 520 грн. |
Гидромассажный бокс AquaStream Classic 99 LA White 90x90x217 19778-31 | 21 520 грн. |
Гідромасажний бокс AquaStream Classic 99 LA White 90x90x217 akvas-Cl 18284 | 21 520 грн. |
Гідромасажний бокс AQUASTREAM Classic 99 LA White душевий бокс | 24 000 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни AquaStream Classic 99 LA:
- Колір профілю — хром, сатин
- Колір вітража — сірий, матовий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →