Гідромасажний бокс AquaStream Comfort 120 HW 120x120 кутова
AquaStream Comfort 120 HW 120x120 кутова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Comfort 120 HW 120x120 кутова
Гідромасажний бокс AquaStream Comfort 120 HW 120x120x220 akvas-Comf 18305 | 36 670 грн. |
Гидромассажный бокс AquaStream Comfort 120 HW 120x120x220 19829-31 | 36 670 грн. |
Гідромасажний бокс AquaStream Comfort 120 HW 120x120x220 akvas-Comf 18305 | 36 670 грн. |
Гідромасажний бокс AQUASTREAM Comfort 120 HW душевий бокс | 38 600 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни AquaStream Comfort 120 HW:
- Колір профілю — сатин
РекомендуємоПорівняти в таблиці →