Гідромасажний бокс AquaStream Comfort 128 HB 120x80 ліва
Фото 3 |
AquaStream Comfort 128 HB 120x80 ліва 120x80 ліва 120x80 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Comfort 128 HB 120x80 ліва
Гідромасажний бокс AquaStream Comfort 128 HB L 120x85x220 akvas-Comf 18271 | 28 994 грн. |
Гидромассажный бокс AquaStream Comfort 128 HB L 120x85x220 19830-31 | 28 994 грн. |
Гідромасажний бокс AquaStream Comfort 128 HB L 120x85x220 akvas-Comf 18271 | 28 994 грн. |
Гідромасажний бокс AQUASTREAM Comfort 128 HB L душевий бокс | 30 520 грн. |
Модификації AquaStream Comfort 128 HB
Ціни на AquaStream Comfort 128 HB |
---|---|---|---|---|
AquaStream Comfort 128 HB 120x80 ліва | від 28 994 грн. | 4 пропозиції | ||
AquaStream Comfort 128 HB 120x80 права | від 20 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →