Гідромасажний бокс AquaStream Comfort 178 HW 170x85 не кутова
AquaStream Comfort 178 HW 170x85 не кутова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Comfort 178 HW 170x85 не кутова
Гідромасажний бокс AquaStream Comfort 178 HW 170x85x220 akvas-18268 | 45 144 грн. |
Гидромассажный бокс AquaStream Comfort 178 HW 170x85x220 36244-31 | 45 144 грн. |
Гідромасажний бокс AquaStream Comfort 178 HW 170x85x220 akvas-18268 | 45 144 грн. |
Гідромасажний бокс AQUASTREAM Comfort 178 HW душевий бокс | 47 520 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни AquaStream Comfort 178 HW:
- Можлива комплектація без горизонтального гідромасажу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →