Гідромасажний бокс AquaStream Junior 128 HB 120x85 права
AquaStream Junior 128 HB 120x85 права 120x85 ліва 120x85 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Junior 128 HB 120x85 права
Усі ціни 8 →Гідромасажний бокс AquaStream Junior 128 HWR без електроніки akvas-Jr 1833 | 16 000 грн. |
Гидромассажный бокс AquaStream Junior 128 HWR без электроники 19809-31 | 16 000 грн. |
Гідромасажний бокс AquaStream Junior 128 HWR без електроніки akvas-Jr 1833 | 16 000 грн. |
Гідромасажний бокс AQUASTREAM Junior 128 HBR (правосторонній) без електрон | 16 000 грн. |
Гідромасажний бокс AquaStream Junior 128 HBR без електроніки 120x85x217 ak | 16 000 грн. |
ще 3 пропозиції
anonim
8 червня 2018, 11:04
Руководство по сборке! #
Если у кого то есть! Можете скинуть руководство по сборке! Limpak1403@gmail.com
Додаткові функції і можливості душової кабіни AquaStream Junior 128 HB R:
- Колір профілю — хром
Модификації AquaStream Junior 128 HB
Ціни на AquaStream Junior 128 HB |
---|---|---|---|---|
AquaStream Junior 128 HB 120x85 ліва | від 16 000 грн. | 8 пропозицій | ||
AquaStream Junior 128 HB 120x85 права | від 16 000 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →