Душова кабіна AquaStream Pattern 99 H 90x90 кутова
Фото 3 |
AquaStream Pattern 99 H |
|
Душова кабіна може продаватися без піддону в комплекті
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Pattern 99 H 90x90 кутова
Усі ціни 10 →Душова кабіна AQUASTREAM Pattern 99 H №4 з піддоном akvas-18604 | 10 450 грн. |
Душевая кабина AQUASTREAM Pattern 99 H №5 с поддоном | 9 000 грн. |
Душова кабіна AQUASTREAM Pattern 99 H №4 з піддоном akvas-18604 | 10 450 грн. |
Душова кабіна AQUASTREAM Pattern 99 H №5 з піддоном | 11 000 грн. |
Душова кабіна AQUASTREAM Pattern 99 H №5 з піддоном akvas-18605 | 9 000 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →