Душова кабіна AquaStream Pentagon 100x100
AquaStream Pentagon 100 L 90x90100x100 |
|
Може продаватися без піддону
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Pentagon 100x100
Усі ціни 9 →Душова кабіна AquaStream 100 LС Pentagon прозора akvas-18610 | 11 000 грн. |
Душевая кабина AquaStream 100 LМ Pentagon матовая | 12 520 грн. |
Душова кабіна AquaStream 100 LС Pentagon прозора akvas-18610 | 11 000 грн. |
Душова кабіна AquaStream 100 LМ Pentagon матова akvas-18612 | 12 520 грн. |
Душова кабіна AquaStream 100 LB Pentagon графітова akvas-18611 | 12 520 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової кабіни AquaStream Pentagon 100 L:
- Висота піддону: 150 мм
Модификації AquaStream Pentagon
Ціни на AquaStream Pentagon |
---|---|---|---|---|
AquaStream Pentagon 90x90 | від 12 520 грн. | 12 пропозицій | ||
AquaStream Pentagon 100x100 | від 11 000 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →