Душова кабіна AquaStream Pentagon 90x90
AquaStream Pentagon 90 L 90x90100x100 |
|
Може продаватися без піддону
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Pentagon 90x90
Усі ціни 12 →Душова кабіна AquaStream 90 LС Pentagon прозора akvas-18607 | 14 174 грн. |
Душевая кабина AquaStream 90 LС Pentagon прозрачная | 14 174 грн. |
Душова кабіна AquaStream 90 LС Pentagon прозора akvas-18607 | 14 174 грн. |
Душова кабіна AQUASTREAM Premium 90 LM Pentagon з двостулковими дверима ма | 15 560 грн. |
Душова кабіна AquaStream 90 LМ Pentagon матова akvas-18609 | 14 782 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової кабіни AquaStream Pentagon 90 L:
- Висота піддону: 150 мм
Модификації AquaStream Pentagon
Ціни на AquaStream Pentagon |
---|---|---|---|---|
AquaStream Pentagon 90x90 | від 12 520 грн. | 12 пропозицій | ||
AquaStream Pentagon 100x100 | від 11 000 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →