Душова кабіна AquaStream Premium 110 SL 110x80 ліва
Фото 5 |
AquaStream Premium 110 SL L 110x80 ліва 110x80 права |
|
Може продаватися без піддону
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Premium 110 SL 110x80 ліва
Душова кабіна AQUASTREAM Premium 110 SLC з піддоном лівостороння akvas-185 | 15 960 грн. |
Душевая кабина AQUASTREAM Premium 110 SLC с поддоном левосторонняя | 15 960 грн. |
Душова кабіна AQUASTREAM Premium 110 SLC з піддоном лівостороння akvas-185 | 15 960 грн. |
Душова кабіна AQUASTREAM Premium 110 SLC з піддоном лівобічна | 16 800 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни AquaStream Premium 110 SL L:
- Висота піддону: 150 мм
Модификації AquaStream Premium 110 SL
Ціни на AquaStream Premium 110 SL |
---|---|---|---|---|
AquaStream Premium 110 SL 110x80 ліва | від 15 960 грн. | 4 пропозиції | ||
AquaStream Premium 110 SL 110x80 права | від 15 960 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →