Душова кабіна AquaStream Premium S-Line 100x100
AquaStream Premium S-Line 100S 90x90100x100 |
|
Піддон не входить в комплект
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Premium S-Line 100x100
Усі ціни 14 →Душова кабіна AquaStream Premium S Line 100 S 100х100х190 akvas-18512 | 13 000 грн. |
Душевая кабина AquaStream Premium S Line 100 S 100х100х190 SLine100S | 13 000 грн. |
Душова кабіна AquaStream Premium S Line 100 S 100х100х190 akvas-18512 | 13 000 грн. |
Душова кабіна AquaStream Premium S-Line 100 SLM матова | 19 000 грн. |
Душова кабіна Premium S-Line 100 S сіра Розмір 100*100*190 akvas-18578 | 13 000 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації AquaStream Premium S-Line
Ціни на AquaStream Premium S-Line |
---|---|---|---|---|
AquaStream Premium S-Line 90x90 | від 13 520 грн. | 15 пропозицій | ||
AquaStream Premium S-Line 100x100 | від 13 000 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →