Душова кабіна AquaStream Premium S-Line 110 110x80 ліва
Фото 4 |
AquaStream Premium S-Line 110 L 110x80 ліва 110x80 права |
|
Матеріал профілю — нержавіюча сталь
Піддон не входить в комплект
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Premium S-Line 110 110x80 ліва
Усі ціни 14 →Душова кабіна AquaStream Premium S Line 110 Лівостороння 110х80х190 akvas- | 12 520 грн. |
Душевая кабина AquaStream Premium S Line 110 Левосторонняя 110х80х190 | 12 520 грн. |
Душова кабіна AquaStream Premium S Line 110 Лівостороння 110х80х190 akvas- | 12 520 грн. |
Душова кабіна AQUASTREAM Premium S-Line 110 лівобічна | 20 160 грн. |
Душова кабіна Premium S-Line 110 матова лівостороння 110*80*190 akvas-1859 | 16 910 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації AquaStream Premium S-Line 110
Ціни на AquaStream Premium S-Line 110 |
---|---|---|---|---|
AquaStream Premium S-Line 110 110x80 ліва | від 11 520 грн. | 14 пропозицій | ||
AquaStream Premium S-Line 110 110x80 права | від 11 520 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →