Душова кабіна AquaStream Premium S-Line 110S 110x80 ліва
Фото 4 |
AquaStream Premium S-Line 110S L 110x80 ліва 110x80 права |
|
Матеріал профілю — нержавіюча сталь
Піддон не входить в комплект
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Premium S-Line 110S 110x80 ліва
Усі ціни 13 →Душова кабіна Premium S-Line 110 S сіра лівостороння Розмір 110*80*190 akv | 14 520 грн. |
Душевая кабина Premium S-Line 110 S левосторонняя серая Размер 110*80*190 | 14 520 грн. |
Душова кабіна Premium S-Line 110 S матова лівостороння 110*80*190 akvas-18 | 15 000 грн. |
Душова кабіна AquaStream Premium S-Line 110 SLB лівобічна сіра | 17 800 грн. |
Душова кабіна AquaStream Premium S-Line 110 S лівостороння прозора 110x80x | 13 000 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації AquaStream Premium S-Line 110S
Ціни на AquaStream Premium S-Line 110S |
---|---|---|---|---|
AquaStream Premium S-Line 110S 110x80 ліва | від 13 000 грн. | 13 пропозицій | ||
AquaStream Premium S-Line 110S 110x80 права | від 13 000 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →