Душова кабіна AquaStream Premium S-Line 120 120x80 ліва
Фото 4 |
AquaStream Premium S-Line 120 L 120x80 ліва 120x80 права |
|
Піддон не входить в комплект
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Premium S-Line 120 120x80 ліва
Усі ціни 11 →Душова кабіна Premium S-Line 120 матова лівостороння 120*80*190 akvas-1859 | 12 520 грн. |
Душевая кабина AquaStream Premium S Line 120 Левосторонняя 120х80х190 S Li | 12 520 грн. |
Душова кабіна Premium S-Line 120 матова лівостороння 120*80*190 akvas-1859 | 12 520 грн. |
Душова кабіна AquaStream Premium S-Line 120 LB правобічна сіра | 18 120 грн. |
Душова кабіна Premium S-Line 120 сірова лівостороння Розмір 120*80*190 akv | 11 520 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації AquaStream Premium S-Line 120
Ціни на AquaStream Premium S-Line 120 |
---|---|---|---|---|
AquaStream Premium S-Line 120 120x80 ліва | від 11 520 грн. | 11 пропозицій | ||
AquaStream Premium S-Line 120 120x80 права | від 11 520 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →