Душова кабіна AquaStream Premium S-Line 120S 120x80 ліва
Фото 4 |
AquaStream Premium S-Line 120S L 120x80 ліва 120x80 права |
|
Матеріал профілю — нержавіюча сталь
Піддон не входить в комплект
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Premium S-Line 120S 120x80 ліва
Усі ціни 11 →Душова кабіна Premium S-Line 120 S матова лівостороння 120*80*190 akvas-18 | 19 684 грн. |
Душевая кабина AquaStream Premium S Line 120 S Левосторонняя 120х80х190 S | 19 152 грн. |
Душова кабіна AquaStream Premium S Line 120 S Лівостороння 120х80х190 akva | 19 152 грн. |
Душова кабіна AquaStream Premium S-Line 120 SLM правобічна матова | 20 720 грн. |
Душова кабіна AQUASTREAM Premium 120 SLC з піддоном лівостороння 120х80х19 | 16 530 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації AquaStream Premium S-Line 120S
Ціни на AquaStream Premium S-Line 120S |
---|---|---|---|---|
AquaStream Premium S-Line 120S 120x80 ліва | від 16 530 грн. | 11 пропозицій | ||
AquaStream Premium S-Line 120S 120x80 права | від 16 530 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →