Душова кабіна AquaStream Premium S-Line 120S 120x80 права
Фото 4 |
AquaStream Premium S-Line 120S R 120x80 ліва 120x80 права |
|
Матеріал профілю — нержавіюча сталь
Піддон не входить в комплект
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Premium S-Line 120S 120x80 права
Усі ціни 9 →Душова кабіна Premium S-Line 120 S лівостороння сіра Розмір 120*80*190 akv | 19 684 грн. |
Душевая кабина AquaStream Premium S Line 120 S Правосторонняя 120х80х190 S | 19 152 грн. |
Душова кабіна Premium S-Line 120 S лівостороння сіра Розмір 120*80*190 akv | 19 684 грн. |
Душова кабіна Premium S-Line 120 S правостороння сіра Розмір 120*80*190 ak | 19 684 грн. |
Душова кабіна AQUASTREAM Premium 120 SLC із піддоном правостороння akvas-1 | 16 530 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації AquaStream Premium S-Line 120S
Ціни на AquaStream Premium S-Line 120S |
---|---|---|---|---|
AquaStream Premium S-Line 120S 120x80 ліва | від 16 530 грн. | 11 пропозицій | ||
AquaStream Premium S-Line 120S 120x80 права | від 16 530 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →