Заглибний насос Aquatica 773334
Aquatica 773334 продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач 18 м³/год 12 м 24 м³/год 10 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 773334
Усі ціни 13 →Насос дренажно-фекальный Aquatica V1800DF (773334) | 13 528 грн. |
Насос каналізаційний Aquatica 1.8 кВт 400 л/хв 6 м кабель 773334 | 11 232 грн. |
Насос канализационный Aquatica 1.8кВт Hmax 10м Qmax 400л/мин (с ножом) (77 | 13 247 грн. |
Насос Aquatica 1.8 кВт Hmax 10 (773334) | 13 214 грн. |
Насос дренажно-фекальний з ножем Aquatica 1.8кВт Hmax 10м Qmax 400л/хв (77 | 11 232 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Aquatica 773334
Ціни на Aquatica 773334 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 773332 | від 7 758 грн. | 12 пропозицій | ||
Aquatica 773334 | від 11 232 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →