Заглибний насос Aquatica 773413
Aquatica 773413 продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 773413
Усі ціни 15 →Насос дренажно-фекальный Aquatica WQD8-16-1,1 (773413) | 9 511 грн. |
Насос дренажний фекальний Aquatica 773413 (773413) | 8 384 грн. |
Насос каналізаційний Aquatica 1.1 кВт 350 л/хв 7 м кабель 773413 | 6 873 грн. |
Насос канализационный Aquatica 1.1кВт Hmax 18м Qmax 350л/мин (773413) | 7 752 грн. |
Насос Aquatica 1.1 кВт Hmax 18 (773413) | 7 955 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Aquatica 773413
Ціни на Aquatica 773413 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 773411 | від 4 600 грн. | 19 пропозицій | ||
Aquatica 773412 | від 5 075 грн. | 14 пропозицій | ||
Aquatica 773413 | від 6 873 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 773414 | від 7 402 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →