Циркуляційний насос Aquatica 774032 4 м 1" 180 мм
Відео 2 |
Aquatica 774032 4 м
1"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3780 л/год
Макс. напір:4 м
Споживана потужність:65 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики 774032
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Aquatica 774032
Ціни на Aquatica 774032 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 774013 4 м 1 1/2" 130 мм | від 2 702 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquatica 774012 4 м 1 1/2" 180 мм | від 2 335 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 774033 4 м 1" 130 мм | від 2 702 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquatica 774032 4 м 1" 180 мм | від 2 905 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquatica 774011 6 м 1 1/2" 130 мм | від 2 702 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →