Циркуляційний насос Aquatica 774130 6 м 1" 130 мм
Aquatica 774130 6 м
1"
130 мм
4 м
1 1/2"
130 мм
4 м 1 1/2"
180 мм
4 м 1"
130 мм
4 м 2"
180 мм
6 м 1 1/2"
130 мм
6 м 1 1/2"
180 мм
6 м 1"
130 мм
6 м 2"
180 мм
7 м 1 1/2"
130 мм
7 м 1 1/2"
180 мм
7 м 2"
180 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
8 м 2"
200 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:4500 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:100 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики 774130
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 774130 6 м 1" 130 мм
Насос циркуляционный Aquatica GPD20-6SP/130 (774130) | 2 435 грн. |
Циркуляційний насос Aquatica GPD20-6SP/130 774130 | 1 985 грн. |
Насос циркуляційний Aquatica 774130 (GPD20-6SP/130) 100Вт Hmax 6м Qmax 75л | 1 936 грн. |
Модификації Aquatica 774130
Ціни на Aquatica 774130 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 774113 4 м 1 1/2" 130 мм | від 1 613 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774112 4 м 1 1/2" 180 мм | від 1 640 грн. | 17 пропозицій | ||
Aquatica 774111 4 м 1" 130 мм | від 1 589 грн. | 16 пропозицій | ||
Aquatica 774114 4 м 2" 180 мм | від 1 898 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 774133 6 м 1 1/2" 130 мм | від 1 613 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774136 6 м 1 1/2" 180 мм | від 4 930 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 774130 6 м 1" 130 мм | від 1 936 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 774134 6 м 2" 180 мм | від 1 613 грн. | 16 пропозицій | ||
Aquatica 774139 7 м 1 1/2" 130 мм | від 2 082 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774138 7 м 1 1/2" 180 мм | від 2 077 грн. | 16 пропозицій | ||
Aquatica 774140 7 м 2" 180 мм | від 2 677 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 774141 8 м 1 1/2" 180 мм | від 3 529 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774142 8 м 2" 200 мм | від 3 529 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →