Циркуляційний насос Aquatica 774132 6 м 1 1/2" 180 мм
Aquatica 774132 6 м
1 1/2"
180 мм
6 м
1 1/2"
180 мм
6 м 1"
130 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:4500 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:100 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики 774132
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 774132 6 м 1 1/2" 180 мм
Усі ціни 17 →Насос циркуляционный Aquatica GPD25-6S/180 (774132) | 2 386 грн. |
Насос циркуляционный Aquatica 100Вт Hmax 6м Qmax 75л/мин (774132) | 1 899 грн. |
Aquatica Aquatica GPD25-6S/180 (774132) 774132 | 1 898 грн. |
Насос циркуляційний Aquatica 100 Вт Hmax 6 м Qmax 75 л / хв 1.5 ""(774132) | 1 898 грн. |
Циркуляційний насос Aquatica 100 Вт 75 л/хв + гайки Ø1 (774132) 774132 | 1 640 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Aquatica 774132
Ціни на Aquatica 774132 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 774132 6 м 1 1/2" 180 мм | від 1 640 грн. | 17 пропозицій | ||
Aquatica 774131 6 м 1" 130 мм | від 1 613 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →