Циркуляційний насос Aquatica 774133 6 м 1 1/2" 130 мм
Aquatica 774133 6 м
1 1/2"
130 мм
4 м
1 1/2"
130 мм
4 м 1 1/2"
180 мм
4 м 1"
130 мм
4 м 2"
180 мм
6 м 1 1/2"
130 мм
6 м 1 1/2"
180 мм
6 м 1"
130 мм
6 м 2"
180 мм
7 м 1 1/2"
130 мм
7 м 1 1/2"
180 мм
7 м 2"
180 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
8 м 2"
200 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:4500 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:100 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики 774133
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 774133 6 м 1 1/2" 130 мм
Усі ціни 15 →Насос циркуляционный Aquatica GPD25-6S/130 (774133) | 2 386 грн. |
Насос циркуляционный Aquatica 100Вт Hmax 6м Qmax 75л/мин (774133) | 1 892 грн. |
Aquatica Aquatica GPD25-6S/130 (774133) 774133 | 1 945 грн. |
Циркуляційний насос Aquatica 100 Вт 75 л/хв + гайки Ø1 (774133) 774133 | 1 613 грн. |
Насос циркуляційний Aquatica 100 Вт Hmax 6 м Qmax 75 л / хв 1.5 ""(774133) | 1 945 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Aquatica 774133
Ціни на Aquatica 774133 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 774113 4 м 1 1/2" 130 мм | від 1 613 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774112 4 м 1 1/2" 180 мм | від 1 640 грн. | 17 пропозицій | ||
Aquatica 774111 4 м 1" 130 мм | від 1 589 грн. | 16 пропозицій | ||
Aquatica 774114 4 м 2" 180 мм | від 1 898 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 774133 6 м 1 1/2" 130 мм | від 1 613 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774136 6 м 1 1/2" 180 мм | від 4 930 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 774130 6 м 1" 130 мм | від 1 936 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 774134 6 м 2" 180 мм | від 1 613 грн. | 16 пропозицій | ||
Aquatica 774139 7 м 1 1/2" 130 мм | від 2 082 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774138 7 м 1 1/2" 180 мм | від 2 077 грн. | 16 пропозицій | ||
Aquatica 774140 7 м 2" 180 мм | від 2 677 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 774141 8 м 1 1/2" 180 мм | від 3 529 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774142 8 м 2" 200 мм | від 3 529 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →