Циркуляційний насос Aquatica 774140 7 м 2" 180 мм
Aquatica 774140 7 м
2"
180 мм
4 м
1 1/2"
130 мм
4 м 1 1/2"
180 мм
4 м 1"
130 мм
4 м 2"
180 мм
6 м 1 1/2"
130 мм
6 м 1 1/2"
180 мм
6 м 1"
130 мм
6 м 2"
180 мм
7 м 1 1/2"
130 мм
7 м 1 1/2"
180 мм
7 м 2"
180 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
8 м 2"
200 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:5220 л/год
Макс. напір:7 м
Споживана потужність:130 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики 774140
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 774140 7 м 2" 180 мм
Насос циркуляционный Aquatica GPD32-7S/180 (774140) | 3 029 грн. |
Циркуляційний насос Aquatica GPD32-7S/180 774140 | 2 677 грн. |
Насос циркуляційний Aquatica 774140 (GPD32-7S/180) 130Вт Hmax 7м Qmax 87л/ | 2 677 грн. |
Модификації Aquatica 774140
Ціни на Aquatica 774140 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 774113 4 м 1 1/2" 130 мм | від 1 613 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774112 4 м 1 1/2" 180 мм | від 1 640 грн. | 17 пропозицій | ||
Aquatica 774111 4 м 1" 130 мм | від 1 613 грн. | 16 пропозицій | ||
Aquatica 774114 4 м 2" 180 мм | від 1 898 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 774133 6 м 1 1/2" 130 мм | від 1 613 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774136 6 м 1 1/2" 180 мм | від 4 930 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 774130 6 м 1" 130 мм | від 1 936 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 774134 6 м 2" 180 мм | від 1 613 грн. | 16 пропозицій | ||
Aquatica 774139 7 м 1 1/2" 130 мм | від 2 082 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774138 7 м 1 1/2" 180 мм | від 2 077 грн. | 16 пропозицій | ||
Aquatica 774140 7 м 2" 180 мм | від 2 677 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 774141 8 м 1 1/2" 180 мм | від 3 529 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774142 8 м 2" 200 мм | від 3 529 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →