Циркуляційний насос Aquatica 774142 8 м 2" 200 мм
Aquatica 774142 8 м
2"
200 мм
4 м
1 1/2"
130 мм
4 м 1 1/2"
180 мм
4 м 1"
130 мм
4 м 2"
180 мм
6 м 1 1/2"
130 мм
6 м 1 1/2"
180 мм
6 м 1"
130 мм
6 м 2"
180 мм
7 м 1 1/2"
130 мм
7 м 1 1/2"
180 мм
7 м 2"
180 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
8 м 2"
200 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:12000 л/год
Макс. напір:8 м
Споживана потужність:245 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики 774142
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 774142 8 м 2" 200 мм
Усі ціни 15 →Насос циркуляционный Aquatica 245 Вт (774142) | 5 135 грн. |
Насос циркуляционный Aquatica 245Вт Hmax 8м Qmax 200л/мин (774142) | 4 069 грн. |
Aquatica Aquatica GPD32-8S/180 (774142) 774142 | 4 187 грн. |
Циркуляційний насос Aquatica 245 Вт 200 л/хв + гайки Ø1 1/4 (774142) 77414 | 3 529 грн. |
Насос циркуляційний Aquatica 245 Вт Hmax 8 м Qmax 200 л / хв 2 ""(774142) | 4 187 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Aquatica 774142
Ціни на Aquatica 774142 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 774113 4 м 1 1/2" 130 мм | від 1 613 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774112 4 м 1 1/2" 180 мм | від 1 640 грн. | 17 пропозицій | ||
Aquatica 774111 4 м 1" 130 мм | від 1 613 грн. | 16 пропозицій | ||
Aquatica 774114 4 м 2" 180 мм | від 1 898 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 774133 6 м 1 1/2" 130 мм | від 1 613 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774136 6 м 1 1/2" 180 мм | від 4 930 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 774130 6 м 1" 130 мм | від 1 936 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 774134 6 м 2" 180 мм | від 1 613 грн. | 16 пропозицій | ||
Aquatica 774139 7 м 1 1/2" 130 мм | від 2 082 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774138 7 м 1 1/2" 180 мм | від 2 077 грн. | 16 пропозицій | ||
Aquatica 774140 7 м 2" 180 мм | від 2 677 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 774141 8 м 1 1/2" 180 мм | від 3 529 грн. | 15 пропозицій | ||
Aquatica 774142 8 м 2" 200 мм | від 3 529 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →