Циркуляційний насос Aquatica 774442 6.3 м 1" 180 мм
Aquatica 774442 6.3 м
1"
180 мм
4.1 м
1"
130 мм
4.1 м 1"
180 мм
5.2 м 1"
130 мм
5.5 м 1"
180 мм
6.3 м 1"
130 мм
6.3 м 1"
180 мм
6.3 м 2"
180 мм
7.1 м 1"
180 мм
7.3 м 2"
180 мм
11.4 м 1"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:4020 л/год
Макс. напір:6.3 м
Споживана потужність:150 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики 774442
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Aquatica 774442
Ціни на Aquatica 774442 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 774413 4.1 м 1" 130 мм | від 3 297 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquatica 774412 4.1 м 1" 180 мм | від 3 297 грн. | 2 пропозиції | ||
Aquatica 774433 5.2 м 1" 130 мм | від 2 914 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 774432 5.5 м 1" 180 мм | від 3 297 грн. | 2 пропозиції | ||
Aquatica 774443 6.3 м 1" 130 мм | від 3 165 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquatica 774442 6.3 м 1" 180 мм | від 3 165 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquatica 774444 6.3 м 2" 180 мм | від 3 251 грн. | 2 пропозиції | ||
Aquatica 774451 7.1 м 1" 180 мм | від 4 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquatica 774452 7.3 м 2" 180 мм | від 5 195 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquatica 774471 11.4 м 1" 180 мм | від 5 290 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →