Поверхневий насос Aquatica 775076
Фото 9 |
Aquatica 775076 продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 775076
Усі ціни 8 →Насос відцентровий Aquatica 2DKa20 (775076) 775076 | 4 820 грн. |
Aquatica насос центробежный 1.5кВт Hmax 20м Qmax 560л/мин (775076) | 5 714 грн. |
Насос відцентровий Aquatica 1.5кВт Hmax 20м Qmax 560л/хв (775076) | 4 881 грн. |
Поверхневий відцентровий насос Aquatica 1.5 кВт Hmax 20 м Qmax (775076) | 5 885 грн. |
Насос відцентровий Aquatica 1.5 кВт Hmax 20 м Qmax 560 л/хв (775076) | 5 885 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →