Поверхневий насос Aquatica 775093
Відео 1Фото 5 |
Aquatica 775093 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 775093
Усі ціни 21 →Відцентровий поверхневий насос Aquatica JETa80 1.1 кВт 60 л/хв 0.3 м кабел | 2 961 грн. |
Насосная станция Aquatica 1.1кВт Hmax 55м Qmax 60л/хв (775093/24) | 5 698 грн. |
Aquatica Aquatica JETa80 (775093) 775093 | 3 427 грн. |
Насос Aquatica відцентровий 1.1 кВт. (775093) | 3 427 грн. |
Насос відцентровий самовсмоктувальний Aquatica 1.1кВт Hmax 55м Qmax 60л/хв | 2 842 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Aquatica 775093
Ціни на Aquatica 775093 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 775092 | від 2 564 грн. | 14 пропозицій | ||
Aquatica 775093 | від 2 842 грн. | 21 пропозиція | ||
Aquatica 775088 | від 3 186 грн. | 13 пропозицій | ||
Aquatica 775083 | від 3 488 грн. | 11 пропозицій | ||
Aquatica 775084 | від 3 225 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →