Насосна станція Aquatica 775097/24
Фото 9 |
Aquatica 775097/24 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 775097/24
Усі ціни 8 →Насосна станція Aquatica 0.75 кВт 50 л/хв 24 л 775097/24 | 5 358 грн. |
Aquatica Aquatica JETSa60A5/UA (775097/24) 775097/24 | 6 201 грн. |
Насосна станція Aquatica 0,75 кВт Hmax 46м Qmax 50л / хв (775097/24) | 6 050 грн. |
Насосна станція Aquatica 0.75кВт Hmax 46м Qmax (775097/24) 0.75кВт Hmax 46 | 5 358 грн. |
Насосна станція Aquatica (775097/24) 0.75кВт JETSa60A5/UA | 6 050 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →