Поверхневий насос Aquatica 775097
Відео 1Фото 5 |
Aquatica 775097 відцентровий 2.5 м³/год 46 м 3.6 м³/год 50 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 775097
Усі ціни 11 →Відцентровий поверхневий насос Aquatica JETSa600.75 кВт 50 л/хв 0.3 м кабе | 3 171 грн. |
Aquatica Aquatica JETSa60 (775097) 775097 | 3 670 грн. |
Насос Aquatica відцентровий 0.75 кВт. (775097) | 3 670 грн. |
Насос відцентровий самовсмоктувальний Aquatica нержавіючий 0.75кВт Hmax 46 | 3 670 грн. |
Поверхневий відцентровий насос Aquatica 0.75кВт Hmax 46м Qmax (775097) 0.7 | 3 171 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Aquatica 775097
Ціни на Aquatica 775097 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 775097 | від 3 171 грн. | 11 пропозицій | ||
Aquatica 775098 | від 3 283 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →