Свердловинний насос Aquatica 777072
Aquatica 777072 66 м85 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 777072
Скважинный насос Aquatica 2.5SDm1.5/24 (777072) | 7 247 грн. |
Насос Aquatica 0.37 кВт H 66 (777072) | 5 612 грн. |
Aquatica Насос скважинный Aquatica (DONGYIN) 0.37кВт H 66(43)м Q 40(25)л/м | 5 612 грн. |
Насос свердловинний Aquatica (DONGYIN) 0.37 кВт H 66 (43) м Q 40 (25) л/хв | 5 612 грн. |
Модификації Aquatica 777072
Ціни на Aquatica 777072 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 777072 | від 5 612 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 777073 | від 6 415 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →