Свердловинний насос Aquatica 777132
Aquatica 777132 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 777132
Скважинный насос Aquatica 4SDm4/10 (777132) | 8 514 грн. |
Насос Aquatica 0.75 кВт H 72 (777132) | 7 128 грн. |
Aquatica Насос скважинный Aquatica (DONGYIN) 0.75кВт H 72(46)м Q 100(70)л/ | 7 128 грн. |
Насос свердловинний Aquatica (DONGYIN) 0.75 кВт H 72 м Q 100 л/хвил 96 мм | 7 128 грн. |
Модификації Aquatica 777132
Ціни на Aquatica 777132 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 777131 | від 6 092 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 777132 | від 7 128 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 777133 | від 8 444 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 777134 | від 9 032 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →