Свердловинний насос Aquatica 7771873
Aquatica 7771873 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 7771873
Скважинный насос Aquatica 4SD16/20 (7771873) | 33 788 грн. |
Насос свердловинний Aquatica 380В 5.5 кВт Hmax 119 м 380 л / хв (7771873) | 28 994 грн. |
Aquatica Насос скважинный Aquatica (DONGYIN) 380В 5.5кВт H 119(70)м Q 380( | 28 994 грн. |
Насос свердловинний відцентровий Aquatica (DONGYIN) 380В 5.5 кВт Hmax 119 | 28 994 грн. |
Відеоогляди
Модификації Aquatica 7771873
Ціни на Aquatica 7771873 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 7771863 | від 24 257 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 7771873 | від 28 994 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 7771883 | від 34 074 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →