Свердловинний насос Aquatica 777214
Відео 26 |
Aquatica 777214 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 777214
Шнековый насос Aquatica 4QGD1.5-120-1.1 (777214) | 6 439 грн. |
Насос шнековий Aquatica 1.1 кВт H 172 м Q 40 л / хв 96 мм (777214) | 5 510 грн. |
Aquatica Насос шнековый Aquatica (DONGYIN) 1.1кВт H 172(94)м Q 40(25)л/мин | 5 510 грн. |
Насос шнековий свердловинний Aquatica (DONGYIN) 1.1 кВт H 190(116) м Q 45( | 5 510 грн. |
Відеоогляди
Модификації Aquatica 777214
Ціни на Aquatica 777214 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 777211 | від 3 707 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquatica 777212 | від 4 163 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 777213 | від 4 833 грн. | 5 пропозицій | ||
Aquatica 777214 | від 5 510 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →