Свердловинний насос Aquatica 777441
Aquatica 777441 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 777441
Скважинный насос Aquatica 4SEm2/5 (777441) | 7 298 грн. |
Насос свердловинний Aquatica 0.25 кВт H 35 м Q 55 л / хв 96 мм (777441) | 6 139 грн. |
Aquatica Насос скважинный Aquatica (DONGYIN) 0.25кВт H 35(30)м Q 55(30)л/м | 6 139 грн. |
Насос відцентровий свердловинний Aquatica (DONGYIN) 0.25 кВт H 35(30) м Q | 6 139 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель 7774413 — оснащений трифазним двигуном. Габарити насоса при цьому відрізняються (див. табл. габаритів)
Модификації Aquatica 777441
Ціни на Aquatica 777441 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 777440 | від 5 767 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 777441 | від 6 139 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquatica 777442 | від 6 504 грн. | 5 пропозицій | ||
Aquatica 777443 | від 8 514 грн. | 2 пропозиції | ||
Aquatica 777444 | від 7 113 грн. | 5 пропозицій | ||
Aquatica 777445 | від 7 484 грн. | 5 пропозицій | ||
Aquatica 777446 | від 8 333 грн. | 5 пропозицій | ||
Aquatica 777447 | від 12 086 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquatica 777448 | від 11 335 грн. | 5 пропозицій | ||
Aquatica 777449 | від 13 648 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →